Deions Sanderss

, NFL Slavas zāles stūrmanis kļuva par HBCU galveno treneri, palīdzēja viņa Džeksona štats Tigers uzvar Southwestern Athletic Conference (SWAC) čempionātā sestdien, 4. decembrī, 27:10 pār Prairie View A&M Panthers Veterānu memoriālajā stadionā Džeksonā, Misisipi štatā.

Uzvara palīdzēja Džeksonas štatam nopelnīt pirmais konferences čempionāts kopš 2007. gada un tas noslēdza skolas pirmo sezonu ar 11 uzvarām.

Panthers otrajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā ar 10:7, taču šķita, ka jaunākā Jesaja Boldena atdeva 91 jardu. mainīt paisumu Tīģeriem . Džeksons Štata otrajā puslaikā guva 14 bezatbildes punktus, ieskaitot vecāko saspēles vadītāju ar sešiem punktiem.Džeimss Hjūstons un 5 jardu skrējiena rezultāts vecākais skrējējs Peittons Pikets.

Deiona dēls Šeders Sanderss spēlē Tigers aizsargu. SWAC gada pirmkursnieks Spēli pabeidza ar astoņiem pabeigumiem 85 jardos ar vienu piezemējumu un vienu pārtvertu bumbu.

Tas ir neticami , Sanders pastāstīja Associated Press pēc spēles. Mēs nespēlējām vislabāk, bet visi mūsu bērni atdeva visu iespējamo. Viena lieta ir uzvarēt, bet uzvarēt bez manis? Kungs, es tev pateicos.

Treneris Prime, kā viņu mīļi sauc viņa spēlētāji, Šosezon viņš izlaida trīs spēles pēc kājas pirksta operācijas, kuru viņš gandrīz mēnesi pavadīja slimnīcā. Pēc atgriešanās viņš izmantoja motorizētu ratiņkrēslu, bet nodeva to motorolleram SWAC čempionāta spēlē. Sandersam ir izraisīja ievērojamu pavērsienu Džeksonas štata futbola programmai, kurā piecas sezonas pirms viņa ierašanās bija 18:37. Tigers ir 14:4 kopš Coach Prime pārņēma valdīšanas, un tagad viņi irpirmo reizi skolas vēsturē devās uz The Celebration Bowl.

Mums ir jāpabeidz iesāktais, Sanders teica AP. Šis ceļojums, kurā mēs esam , mums tas ir jāpabeidz.

Džeksonas štata Tigers 18. decembrī Atlantā tiksies ar Vidusaustrumu Athletic Conference (MEAC) čempioni Dienvidkarolīnas štatā. Melnās koledžas nacionālais čempionāts . Čempionātu tiešraidē pārraidīs ABC no Mercedes-Benz stadiona Atlantā.