Šajā nedēļas nogalē visi būs Čikāgā Visas zvaigznes

Spēle un pasākumi.

Čaka Kāna 2020. gada NBA Zvaigžņu spēlē šo svētdien (16. februārī) izpildīs valsts himnu.

10 Grammy balvu ieguvusī dziedātāja par jaunumiem paziņoja Twitter. Viņa tviterī ierakstīja, DZIEDOT ASV VALSTS HIMNU 2020. GADA NBA ZVAIGŽŅU SPĒLĒ 🎙️ @NBAAllStar @NBA 🏀# NBAALLSTAR # NBAALLSTAR2020 # ČIKĀGA # ČAKAKHAN # NACIONALANTHE.

Zvaigžņu spēlē šogad nāks ar dažiem smagiem sitieniem, kuri izspēlēs puslaiku.

Pirms nedēļām tika paziņots, ka Čikāgas dzimtene Chance The Rapper būs puslaika šova virsraksts. Šodien (13. februārī) puslaika izrādei ir pievienoti jauni cēlieni. Lil Veins, Quavo un DJ Khaled ir pievienoti NBA Visu zvaigžņu spēles puslaika šovam.

Čikāgas vietējais Commons sniegs piezīmes par to, ko basketbols nozīmē Čikāgas pilsētai, pirms viņš iepazīstinās ar Visu zvaigžņu sarakstu pirms spēles.

Par to paziņoja arī līga Dženifera Hadsone uzstāsies ar īpašu atklāšanas veltījumu, kas veltīts mūžībā aizgājušajam Kobem un Džannai Braientam.

Līgai ir ieplānoti daudzi suminājumi Kobem Braientam un viņa meitai Džannai Braientai. Viens no veltījumiem būs komanda Giannis valkās uz krekliem Nr. 24, lai godinātu Kobi, savukārt Team Lebron valkās 2. krekliņus, lai godinātu Džannu.

The formātā Zvaigžņu spēle šogad mainīsies un līga godinās Kobi ar galarezultātu.

Katrs ceturksnis būs mini spēle. Pēdējā ceturtdaļa tiks pārtraukta ar mērķa rezultātu, kas izšķirs, kura komanda uzvarēs. Rezultāti tiks atiestatīti uz 0 otrās un trešās ceturtdaļas sākumā, bet pēc tam atjaunoti ceturtās ceturtdaļas sākumā.

Komanda, kas uzvarēs Zvaigžņu spēlē, būs komanda, kas sasniegs mērķa rezultātu, kas sastāv no viņu kopējā rezultāta pirmajās trīs ceturtdaļās plus 24 punkti. Braients nēsāja nr. 24 savas basketbolista karjeras otrajā pusē.

69. NBA Zvaigžņu spēle notiks svētdien, 16. februārī, United Center Čikāgā, Ilinoisā. Spēles tiešraide pulksten 20:00. ET kanālā NBA kanālā TNT.