Apsveicam Losandželosas Rams, kas mājās pārveda Lombardi trofeju Super Bowl LVI čempionāta spēle

pret Sinsinati Bengals.

Šovakar, 13. februārī, SoFi stadionā Losandželosā norisinājās augstas likmju spēles. Rams panāca stabilu startu, puslaikā vadībā ar rezultātu 13:10 . Diemžēl savainojumu guva Rams uztvērējs Odels Bekhems, kurš pameta spēli pēc diviem tvērieniem, 52 jardiem un piezemējuma. Bekhems, kurš otrajā ceturksnī, skrienot savu maršrutu, savainoja celi, 2020. gada sezonā iepriekš cieta ACL plīsumu. ar Klīvlendas Browns .

Tomēr tajā brīdī tā bija jebkura spēle sporta komentētājs Skip Bayless uzstāja, ka Rams uzvara ir jāuzņem mājās bez problēmām. Tā nebija, jo otrajā puslaikā Bengals ātri atspēlējās. Holivudas auniem VAJADZĒTU uzvar šo Super Bowl diezgan viegli , Skip ironizēja. Odelam JĀPĀRsniedz 100. Metam Stafordam BŪTU BŪTU MVP. Āronam Donaldam BŪTU jāsagrauj Bengals uzbrukums. Tagad viņiem atliek tikai TO IZDARĪT savā mājas stadionā. Diezgan viegli.

dzimis trešajā bāzē un sasniedzis trīskāršu

Pēc leģendārā puslaika izrāde ar Mēriju Dž.Bliģi galvenajā lomā , Snoop Dogg, Dre. Dre, Eminems, Kendriks Lamārs un 50 Sents, tomēr Bengals izvirzījās vadībā 12 sekunžu laikā un savas pirmās spēles laikā . Pēc tam iesācējs Evans Makfersons ar 38 jardu sitienu palielināja Bengals pārsvaru līdz 20:13.

Galu galā Losandželosas 'Rams' izdevās pārņemt uzvaru. Pēc tam, kad Bengals piespēle Tailers Boids atmeta potenciālo pirmo piespēli un Rams piespēle Kūpers Kups guva savu otro piezemējumu naktī, L.A. iznāca virsū .

Protams, sociālajiem medijiem bija savas domas tuvākajā mačā . Tālāk skatiet dažas reakcijas uz Rams uzvaru šīs nakts spēlē. Par ko jūs sakņojaties?